Založ si blog

Moja “detská izba” v ktorej som to najlepšie prežila najhoršie

Čo ma dokázalo zlomiť až sem? A čo by Vás dokázalo zlomiť až tam… Neverím, že život je krehký aj keď viem, že je. Neverím, že žiť sa oplatí aj keď viem, že veľakrát nie. Tieto slová sú krehké možno neprežijú do rána, možno ich život je už teraz zrátaný no napriek tomu verím že ten môj bude zlátaný. Prečo si rodičia urobia deti a správajú sa k nim nezodpovedne? Prečo násilie plodí násilie? A násilie na deťoch dvojnásobne?! Pravda navždy krutou hrou osudu a že ľudia nie sú zlí? Neverím.

tak to bolo...Život je prozaický má aj svoj začiatok aj koniec, nie je to bezducho napísaná báseň, ktorej začiatok by kľudne mohol byť koncom. Prípady kedy by život bol “jednou básňou” sa hľadajú roky. A väčšinou aj tak na to prídeme až na sklonku svojho života. No ja svoj život milujem. Jeho chyby mu však budem odpúšťať do konca. ALe dajte ruku na srdce, kto neodpúšťa? Kto sa občas neopúšťa? A kto niekoho neopúšťa? Všetci.

Dúfam, že ste veriaci, pretože ja som. Preto verím Pánovi a tiež sebe. Prajem Vám nech tieto úvahy otvoria Vaše nebo, to ku ktorému sa obraciate. A chcem sa s Vami podeliť o to čím je nebo vo mne.

Dávam “na pranier” svoju myseľ a verím, že je nekonečná presne tak ako vačšina myslí a tiež ako život na tejto Zemi. Ďakujem a prajem krásny deň.

 

Vaša La femme

Nevieš, že dcéra sukničkára sa nikdy nevydá? .. .

12.12.2016

Zaspávam. Sníva sa mi o krásnom, malebnom mieste. Som tam iba ja a on a ľúbime sa. Vo chvíli najsladšieho snívania sa prebudím a zisťujem, že som doma a môj sen je iba ilúzia zapadnutá prachom. viac »

Vianoce s láskou

06.12.2016

Láska čistá novotou, láska Božia dobrotou, láska večná ochotou a stále verná nemotou. Láska, život, nádhera, kvietky trhať netreba, buďme radi krásnej farbe, tvorme si na našej farme. viac »

Psia logika? Nekupujte, adoptujte. .. o mesiac sú tu Vianoce.

02.11.2016

Je naozaj pravda, že väčší pes j...? Kto je na vine keď sa pobijú dvaja psy? Ako je možné, že aj jedno z "najroztomilejších" plemien má v sebe toľko agresie keď stretne o čosi menšieho viac »

počasie, zima, lyžovanie

Mrazy vydržia, snežiť zrejme nebude

21.01.2017 07:00

Zima sa nás naďalej bude držať ako kliešť. Také sú predpovede meteorológov.

práca, zamestnanie, nezamestnanosť

Voľných je 35-tisíc pracovných miest

20.01.2017 19:27

Počet nezamestnaných zapísaných na úradoch práce ďalej klesá. Miera evidovanej nezamestnanosti dosiahla v decembri 2016 hodnotu 8,76 percenta.

kauza B.A. Haus, kauza Bašternák, Bonaparte,

Bašternák doručil informácie o majetku

20.01.2017 19:01

Podnikateľ Ladislav Bašternák doručil na Okresnú prokuratúru Bratislava I vyjadrenie s prílohami, ktoré by malo vysvetľovať niektoré otázky súvisiace s jeho majetkom.

Porošenko

Porošenko zatvára svoj jediný závod v Rusku

20.01.2017 17:13

Najväčší ukrajinský výrobca cukroviniek Roshen, ktorého vlastní ukrajinský prezident Petro Porošenko, plánuje zatvoriť svoju jedinú továreň v Rusku.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 10
Celková čítanosť: 7367x
Priemerná čítanosť článkov: 737x

Autor blogu

Kategórie